نوبت دهی اعتماد پرداز

شرکت اعتماد پرداز:

شرکت اعتماد پرداز از سال 1385  فعالیت خود را با تولید نرم افزار آغاز کرد و اولین محصول خود، نرم افزار مدیریت انبار و اموال را وارد بازار نمود. به لطف ایزد منان در طول ده سال اخیر نرم افزار های تولیدی شرکت اعتماد پرداز در بسیاری از زمینه ها شناخته شده هستند و مورد استقبال فراوان قرار گرفته اند.

نرم افزار رژیم درمانی هایپردایت دارای تائیدیه انفورماتیک، با استفاده از جدیدترین متدهای علم تغذیه و به خاطر روان بودن سبک برنامه و استفاده ی آسان توسط مصرف کننده، به سرعت به یکی از بهترین نرم افزار های رژیم درمانی موجود در کشور تبدیل شد که مورد توجه بسیاری از اساتید و کارشناسان تغذیه قرار گرفت . 

شرکت اعتماد پرداز پس از کسب موفقیت های بسیار در زمینه ی تولید نرم افزار های درمانی و مدیریتی مانند نرم افزار حسابداری، مدیریت آموزشگاه موسیقی و بسیاری دیگر، با عزمی راسخ و استفاده از تیم برنامه ریز متخصص، نرم افزار جامع نوبت دهی بیمارستانی را راهی بازار نمود. با یاری خداوند یکتا استقبال فراوان از سیستم نوبت دهی بیمارستانی باعث شد شرکت اعتماد پرداز فعالیت های خود را در زمینه ی سیستم های نوبت دهی افزایش داده، تولید سخت افزار نوبت دهی را نیز به لیست تولیدات خود اضافه نماید.
طراحی نرم افزار نوبت دهی بیمارستانی ، نوبت دهی تلفن گویا، سخت افزار های نمایشگر باجه ، فراخوان پزشک و استند های نوبت دهی ، از فعالیت های شرکت میباشند.

 

پویایی و تکامل در طول این سالها ویژگی اصلی شرکت اعتماد پرداز بوده و امید است در آینده نیز افتخار خدمات هر چه بیشتر به این مجموعه اعطا گردد.